Ehitus, planeerimine ja keskkond

Narva 16, Mustvee linn, Mustvee vald, 49604

Ametikoht Nimi Telefon E-post
abivallavanem Enn Kurg 5340 8942 enn.kurg[ät]mustvee.ee
ehituse peaspetsialist Jana Iort 772 6556, 5199 6520 jana.iort[ät]mustvee.ee
ehitusspetsialist Pavel Kostromin   pavel.kostromin[ät]mustvee.ee
maakorraldaja Reili Tooming 772 6556 reili.tooming[ät]mustvee.ee
maakorraldaja Pille Lapin 506 8432 pille.lapin[ät]mustvee.ee
keskkonnaspetsialist Tatjana Obuhova 772 6556, 51946525 tatjana.obuhova[ät]mustvee.ee
väärteomenetleja Valentin Kekišev 5854 1340 valentin.kekisev[ät]mustvee.ee