Puhkused mais

14.05.18

 

Ametnik   Nimi Puhkusel Asendaja
         
Teenuskeskuse haldusjuht (Avinurme) - Aivar Parfojev 14.05-28.05  
Avalike suhete spetsialist - Krista Pint 14.05-18.05  
Sotsiaaltöö spetsialist (Saare) - Maarika Kits 14.05-31.05 Käty Kakko
Dokumendihaldur - Jane Oja 21.05-27.05 Tiina Piigats
Sotsiaaltöö spetsialist (Lohusuu) - Piret Tomson 21.05-31.05  
Pearaamatupidaja - Tiina Treial 21.05-27.05  

 

Ametikoht Nimi Telefon E-post
vallavanem

Jüri Morozov

Kodanike vastuvõtt esmaspäeviti kell 10.00-12.00

772 6200

509 8521

juri.morozov[ät]mustvee.ee
arendusnõunik Katrin Rajamäe 513 8333 katrin.rajamae@mustvee.ee
haridus- ja noorsootöö nõunik Raivo Vadi 505 6797 raivo.vadi[ät]mustvee.ee

SOTSIAALOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
sotsiaaltöö peaspetsialist Tiina Tuur 3397421, 5837 8601 tiina.tuur[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist
(Mustvee, Narva 16)
Käty Kakko 772 6488, 5196 7640 katy.kakko[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Avinurme) Kalli Madisson 339 7431, 5346 9644 kalli.madisson[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Kasepää) Gerly Laanemets 772 7283, 5866 8004 gerly.laanemets[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Lohusuu) Piret Tomson 332 3664, 5302 3870 piret.tomson[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Saare) Maarika Kits 776 2035, 5886 7679 maarika.kits[ät]mustvee.ee
lastekaitse spetsialist Ene Madissalu 5345 1550 ene.madissalu[ät]mustvee.ee

MAJANDUS- JA EHITUSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
abivallavanem Enn Kurg 5340 8942 enn.kurg[ät]mustvee.ee
ehituse peaspetsialist Jana Iort 772 6556, 5199 6520 jana.iort[ät]mustvee.ee
ehitusspetsialist Pavel Kostromin   pavel.kostromin[ät]mustvee.ee
maakorraldaja Reili Tooming 772 6556 reili.tooming[ät]mustvee.ee
maakorraldaja Pille Lapin 506 8432 pille.lapin[ät]mustvee.ee
keskkonnaspetsialist Tatjana Obuhova 772 6556, 5194 6525 tatjana.obuhova[ät]mustvee.ee
väärteomenetleja Valentin Kekišev 5854 1340 valentin.kekisev[ät]mustvee.ee

KANTSELEI

Ametikoht Nimi Telefon E-post
vallasekretär Daisy Utsar 332 3663; 5568 3418 daisy.utsar[ät]mustvee.ee
jurist Marju Soop 772 6257 marju.soop[ät]mustvee.ee
sekretär - registripidaja Tiina Piigats 772 6100 tiina.piigats[ät]mustvee.ee
dokumendihaldur Jane Oja 772 6161 jane.oja[ät]mustvee.ee
IT-spetsialist Janek Romanovitš 518 6790 janek.romanovits[ät]mustvee.ee
IT-spetsialist Maiko Koort 5559 0257 maiko.koort[ät]mustvee.ee
avalike suhete spetsialist Krista Pint 5635 7755 krista.pint[ät]mustvee.ee

FINANTSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
finantsjuht Heli Viiberg 339 7431, 528 7876 heli.viiberg[ät]mustvee.ee
pearaamatupidaja Tiina Treial 772 6525 tiina.treial[ät]mustvee.ee
finantsnõunik Tatjana Kriiskamägi 772 6525 tatjana.kriiskamagi[ät]mustvee.ee
raamatupidaja Kersti Kivi 772 6525 kersti.kivi[ät]mustvee.ee
raamatupidaja Evelin Kihu 772 6525 evelin.kihu[ät]mustvee.ee

AVINURME TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Aivar Parfojev 339 7431, 505 4864 aivar.parfojev[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Imbi Kaarama 339 7431, 529 8874 imbi.kaarama[ät]mustvee.ee
Avinurme kultuurijuht Toomas Tikerperi 339 7431, 5626 1650 toomas.tikerperi[ät]mustvee.ee

KASEPÄÄ TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Julia Guž 5309 8935 julia.guz[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Maria Borissova 772 7492 maria.borissova[ät]mustvee.ee

LOHUSUU TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Einar Hinno 5860 5672 einar.hinno[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Arina Tamm 332 3660; 5682 7766 arina.tamm[ät]mustvee.ee

SAARE TEENUSKESKUS

TEENUSPUNKTID:

Kääpal,
asukohaga endine vallamaja, aadress: Siili, Kääpa küla, Mustvee vald, 49323 Jõgevamaa

Voorel, asukohaga SA Voore Aktiviseerimiskeskus, aadress: Lossi, Voore küla, Mustvee vald, 49324 Jõgevamaa 

Ametikoht Nimi Telefon E-post
juhataja Aare Uleksin 511 2513 aare[at]aktivkeskus.ee
sekretär-registripidaja Merle Kruus 776 2031 merle.kruus[ät]mustvee.ee