« Tagasi

Jõgevamaa parimate ettevõtete seas 2018 aastal on kolm Mustvee valla ettevõtet

4.oktoobril 2018 kuulutati Jõgeva Kultuurikeskuses toimunud pidulikul tänuõhtul välja Jõgevamaa ettevõtete tunnustamise tulemused.

Mustvee piirkonna ettevõte 2018 on Birger OÜBirger OÜ on ettevõte, mis tegeleb metallkonteinerite valmistamisega, nende müügi, remondi ja värvimisega. Oma 196 töötajaga on ettevõte Mustvee valla suurim tööandja. Birger OÜ on järjepidevalt arenenud ning kasvatanud müügimahtusid välisturgudel, millest põhilisteks on Skandinaavia turud.

 

Uustulnuk 2018 on Wise Bros. Wise Bros OÜ puhul on tegemist Mustvee sadamahoones alates 2018.a. kevadest tegutseva kohvikuga, mis annab tööd 4 inimesele. Omanike puhul on tegemist noortega, kes perefirmana igapäevaselt kohvikuga toimetavad. Külastajad on kohviku hästi omaks võtnud ning on andnud head tagasisidet. 

Kohaliku toidu väärindaja 2018 on Peipsi Kalatööstus OÜ. Peipsi Kalatööstus OÜ annab Kasepää piirkonnas tööd 20 inimesele. Peamiseks tegevusalaks on kalapüük ning toodanguks kalakonservid. Lisaks haldab ettevõte „Kuldkala" kohvikut Jõhvi-Tartu mnt ääres. Peipsi Kalatööstus OÜ on pikaajaliselt tegelenud kala töötlemisega ning kalast toodete valmistamisega, mida müüakse Eesti suuremates kaubanduskettides. Pidevalt tegeletakse toodete täiustamise ning sortimendi laiendamisega.