Mustvee Vallavalitsus võtab tööle noortekeskuse juhataja

Mustvee Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi Mustvee Valla Noortekeskuse juhataja ametikohta täitmiseks

Mustvee Valla Noortekeskus on 1. jaanuaril 2019 tööd alustav Mustvee Vallavalitsuse hallatav asutus, millel on piirkondlikud tegevuskohad Mustvee linnas, Avinurme ja Lohusuu alevikus ning Raja ja Voore külas.

Kandidaadile esitatavad nõuded: kõrgharidus, soovitatavalt noorsootöö, kultuuri või hariduse valdkonnas, vähemalt 2-aastane noortega töötamise kogemus, väga hea eesti keele oskus ja vähemalt ühe võõrkeele oskus suhtlustasemel, hea suhtlemisoskus ning oskus meeskonnas töötada, huvi ja oskus erinevate rahastamisvõimaluste leidmiseks, teadmised digitaalsest asjaajamisest ja infotehnoloogia kasutamise oskus,  teksti- ja andmetöötlusprogrammide kasutamise oskus (Word, Excel), B-kategooria juhiload.

Kasuks tuleb kandidaadi eelnev juhtimiskogemus, varasem projektide koostamise ja projektijuhtimise kogemus.

Konkursil osalemiseks esitada: motiveeritud avaldus, elulookirjeldus, sh töö- või teenistuskäik, ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad, visioon Mustvee Valla Noortekeskuse ja valla noorsootöö arendamiseks (kuni kaks A4) ja kandidaadi soovil muud dokumendid.

Tööle asumise aeg: jaanuar 2019

Kandideerimise dokumendid palume esitada hiljemalt 6. detsembriks 2018 Mustvee Vallavalitsusele aadressil Tartu 28, Mustvee 49603 või digitaalselt allkirjastatult e-posti aadressile cv@mustvee.ee märgusõnaga „Noortekeskus"

Täiendav info telefonil 505 6797, Raivo Vadi  (Mustvee valla haridus- ja noorsootöö nõunik).