Eveline Kurvitsa maalinäitus Raja Vabaajakeskuses

Märtsil toimus  Raja Vabaajakeskuses Eveline Kurvitsa maalide näitus, kus oli  esitatud 17 akvarellmaali.

Eveline  Kutvits: «Sündisin Jõgevamaal Torma vallas, käisin Torma 9.klassilises Koolis ja Mustvee 1. Keskkoolis. Kutsehariduse omandasin juurdelõikaja erialal Tallinna Kergetööstuskoolis. Joonistamisega tegelesin vabal ajal ja see on mulle alati meeldinud. Esimest korda sai maalimist akvarelltehnikas õppida Jõgeval 2017. aasta veebruaris – märtsis. Seal oli meie juhendajaks Zhanna Toht. Sellest ajast peale olengi maalimisega tegelenud. Mulle meeldib maalida loodusteemadel. Olgu selleks taimed, loomad ja muud tegelased. Üritan neid jäädvustada nende loomulikus olekus/tegevuses. Üritan sealjuures välja tuua nende ilu ja omadusi, mis jäävad tihtipeale märkamatuks…"

Igas inimeses on midagi ilusat, midagi, mis on talle sünnist saadik kaasa antud, väga oluline on osata seda endas avastada ja laimaailmaga jagada, siis muutub maailm veidi lahkemaks.

Raja Vabaajakeskus