Karjääripäev noortele 20.oktoobril Tallinnas

Karjääripäeva info

Sel pühapäeval, 20. oktoobril 2019 ootame kõiki huvilisi SEB Heategevusfondi korraldatavale karjääripäevale, mis on mõeldud 15-25. aasta vanustele noortele.

Seekord oleme külla kutsunud näitleja Kaarel Targo ja eneseteostuse uurija ja koolitaja Harald Lepisku. Samuti töötoad, millest iga osaleja saab osa võtta kahest huvipakkuvamast.

Õppestipendiaatidele on karjääripäev õppestipendiumi programmi osana kohustuslik, kuid oodatud on ka kõik teised vanusegruppi kuuluvad asendushooldusel viibivad noored!

Registreerumine ja kava

Sündmusele on vajalik eelregistreerumine. Pikendame registreerumiskuupäeva 17. oktoobri hilisõhtuni. Registreerumislink siin: https://www.seb.ee/node/17050.

Pärast seda on registreerumine lukus, olulistel teemadel võtta ühendust stipendium@heategevusfond.ee või telefonil 53443644.

Sõidukulude katmine ja toitlustamine

Kui tulete väljaspoolt Tallinnat, siis on võimalik taotleda transpordikulude katmist kuludokumendi ja kuluaruande esitamisel.

Sündmus toimub SEB peamajas Tornimäe 2, Tallinnas (IV korrus)

Küsimuste korral pöörduda projektijuht Eleri Rattasepa poole telefonil 53443644 või eleri.rattasepp@heategevusfond.ee

Kristiina Meinberg-Kadai

Lõuna piirkonna koordinaator