Pakkumuskutse korteriomandi remondiks Kääpa külas Mustvee vallas

Mustvee Vallavalitsus kuulutab välja pakkumuskutse korteri remondiks Kääpa külas Mustvee vallas

1. Objekt valla munitsipaalkorter nr 6 Kääpa 5 majas Kääpa külas Mustvee vallas. Kü  aadress 71302:002:0158, ehitisregistri nr 120279757.
  2. Ruumi üldpindala 68,5 m2 (18,6 + 14,9 + 9,5 m2 eluruumid + 10,9 m2 köök + 16 m2 üldkasutatav pind)

Olemasolev olukord: Teostatud akende vahetus, remonditud dušširuum (kõrgendiga valatud alusega dušš), tualett remontimata.

Tellimuse aluseks olev tööde nimistu:

1. Korteri Kääpa 5 - 6 elektri juhtmestuse, pistikute, lülitite ja valgustite vahetus kogu korteris vastavalt kehtestatud ehitusnormatiividele( liitumiskilbist korteri juhtmestuse väljaehitus, liitumiskilbis normatiividest tuleneva elektriosa väljaehitus), kooskõlastatud tellijaga. Sealhulgas köögile 5*2,5G juhtmestuse tagamine vajaliku jagamisega.
  2. Korteri  6 ruumide lagede viimistlus (kappide eemaldus laest koridoris, seinakappide eemaldus koridoris). Lagede viimistlus krohvimise ja värvimisena, seinte viimistlus krohvitasanduse ja katmisega värvitud seinaviimistlusena või tapeedina (vm odavamalt teostatav lahendus)(eelnevalt teostatud juhtmestus). Tubade uksed vahetada tavavõtmega suletavate uute vaheustega (+lingid)). Põranda eemaldamine ei ole vajalik, renoveerimisel eelistatud PVC katend aluskihiga + liistud (võimalik tasandamine enne paigaldust). Võimalik  kasutada muid  materjale kokkuleppel.
  3. Korter 6 sanitaarsõlme renoveerimine: Vannitoas olemaoleva ehitatud kõrgendiga aluse puhastus, lae, seinte katmine niiskustõkke ja värviga, tööd seoses kanalisatsioonipüstaku vahetusega,  olemasolevale alusele liuguste paigaldus dušši jaoks, uued sanitaartehnilised seadmed (dušš, kraanikauss, pesumasina lisamise võimalus jne) WC-s põranda plaatimine ja sanitaartööd seoses WC rekonstrueerimisega ja püstakus kanalisatsiooni ja veetorude vahetusega,  sh uus wc pott. Boiler keldris.
  4. Olemasolevas teeninduskanalis väljatõmbe ventilatsiooni ehitus läbi 2 korruse ühtse süsteemina. Kasutada teeninduskanalisse lisatud ventilatsioonitoru ja vent.mootorit  minimaalse väljatõmbe tekitamiseks püstakust. Võimalusel lisada mõlemad köögid 1. Ja 2. korrusel.
  5. Vee ja kanalisatsiooni süsteemi vahetus kortermaja nimetatud püstakus. Sisaldab kogu 2 korruse püstaku kanalisatsioonisüsteemi ja veesüsteemide  vahetust, ühendusi vee ja kanalisatsiooni osas nii 1. kui 2. korrusel. (korterid 6  ja 8)
  6. 2.  korrusel korter  nr  8  seoses püstaku avamise ja torustike vahetusega teostada WC-s põranda uuendus betoonivalu ja plaatimisega (WC pott võib säilitada) püstaku tagasein, ruumi seinad, lagi  uuendada, korter nr  8   vannitoas asendada vann purunemiskindlate piiretega (plexiclass või analoog) duššinurgaga min 90*90 cm, lisanduvad torustiku ühendused ja ruumi sanitaarremont põranda plaatimise, sõltuvalt duššinurga ehitusest kogu seinte või osalise seinte katmine. Lisanduvad  valamu kraaniga ühendustega.

Olukord  https://drive.google.com/drive/folders/11cpvc6cZ4Q8DrQTEhoEdt2K9rKUlrqze?usp=sharing

Pakkumus esitada 25. oktoobriks meilile info@mustvee.ee ja kalev.karu@mustvee.ee