Ametikoht Nimi Telefon E-post
vallavanem Jüri Morozov 772 6200 juri.morozov[ät]mustvee.ee
arendusnõunik      
haridus- ja noorsootöö nõunik      

SOTSIAALOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
sotsiaaltöö peaspetsialist Tiina Tuur 3397421, 5837 8601 tiina.tuur[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Mustvee) Käty Kakko 772 6488 katy.kakko[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Avinurme) Kalli Madisson 339 7431, 5346 9644 kalli.madisson[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Kasepää) Gerly Laanemets 2772 7283, 5866 8004 gerly.laanemets[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Lohusuu) Piret Tomson 332 3664, 5302 3870 piret.tomson[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Saare) Maarika Kits 776 2035, 5886 7679 maarika.kits[ät]mustvee.ee

MAJANDUS- JA EHITUSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
abivallavanem Enn Kurg   enn.kurg[ät]mustvee.ee
ehituse peaspetsialist Jana Iort 772 6556 jana.iort[ät]mustvee.ee
ehitusspetsialist Pavel Kostromin   pavel.kostromin[ät]mustvee.ee
maakorraldaja Reili Tooming 772 6556 reili.tooming[ät]mustvee.ee
maakorraldaja Pille Lapin   pille.lapin[ät]mustvee.ee
keskkonnaspetsialist Tatjana Obuhova 772 6556 tatjana.obuhova[ät]mustvee.ee

KANTSELEI

Ametikoht Nimi Telefon E-post
vallasekretär Daisy Utsar 772 6161 daisy.utsar[ät]mustvee.ee
jurist Marju Soop   marju.soop[ät]mustvee.ee
sekretär - registripidaja Tiina Piigats 772 6100 tiina.piigats[ät]mustvee.ee
dokumendihaldur Jane Oja   jane.oja[ät]mustvee.ee
IT-spetsialist Janek Romanovitš   janek.romanovits[ät]mustvee.ee
avalike suhete spetsialist Krista Pint   krista.pint[ät]mustvee.ee

FINANTSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
finantsjuht Heli Viiberg 339 7431, 528 7876 heli.viiberg[ät]mustvee.ee
pearaamatupidaja Tiina Treial 776 2038 tiina.treial[ät]mustvee.ee
pearaamatupidaja Zoja Koromnova 772 6525 zoja.koromnova[ät]mustvee.ee
finantsnõunik Tatjana Kriiskamägi 772 6525 tatjana.kriiskamagi[ät]mustvee.ee
pearaamatupidaja Kersti Kivi 772 6525 kersti.kivi[ät]mustvee.ee
vanemraamatupidaja Ruth Tooming 339 7431  
raamatupidaja Evelin Kihu 776 2038  
vanemraamatupidaja Maie Toots 772 6525  

AVINURME TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Aivar Parfojev 339 7431, 505 4864 aivar.parfojev[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Imbi Kaarama 339 7431, 529 8874 imbi.kaarama[ät]mustvee.ee
Avinurme kultuurijuht Toomas Tikerperi 339 7431, 5626 1650  

KASEPÄÄ TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Julia Guž   julia.guz[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Maria Borissova 772 7492 maria.borissova[ät]mustvee.ee

LOHUSUU TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Einar Hinno   einar.hinno[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Julija Artjušenkova 332 3660, 5682 7766 julija.artjusenkova[ät]mustvee.ee

SAARE TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Voore Aktiviseerimiskeskus SA Aare Uleksin 511 2513 aare[at]aktivkeskus.ee
sekretär-registripidaja Merle Kruus 776 2031 merle.kruus[ät]mustvee.ee