Ametikoht Nimi Telefon E-post

vallavanem

Aivar Lainjärv +372 515 0499 aivar.lainjarv[ät]mustvee.ee
arendusnõunik Julija Artjušenkova
 
+372 5348 1670
 
julija.artjusenkova[ät]mustvee.ee
haridus- ja noorsootöö nõunik

Raivo Vadi

+372 5450 2790 raivo.vadi[ät]mustvee.ee

SOTSIAALOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
sotsiaaltöö peaspetsialist

Tiina Tuur
puhkusel
03.05 - 21.05. 2021, asendab
Katrin Rosar

+372 5837 8601 tiina.tuur[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist
(Mustvee, Kastani 40, Mustvee Tervisekeskus)

Ene Müürsepp

+372 5196 7640  ene.muursepp[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Avinurme)

Katrin Rosar

+372 339 7421
+372 5346 9644
katrin.rosar[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Kasepää)

Gerly Laanemets

+372 5866 8004 gerly.laanemets[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Lohusuu)

Piret Tomson 
puhkusel 17.05 - 29.05.2021, asendab Ene Müürsepp

+372 5302 3870 piret.tomson[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Saare)

Anneli Kaasik

+372 776 2035
+372 5886 7679

anneli.kaasik[ät]mustvee.ee
lastekaitse spetsialist

 

   

MAJANDUS- JA EHITUSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
abivallavanem  Aive Tamm +372 5309 0915 aive.tamm[ät]mustvee.ee
ehituse peaspetsialist Jana Prost
vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00
+372 5199 6520 jana.prost[ät]mustvee.ee
majandusspetsialist Kalev Karu
vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00
+372 505 4944 kalev.karu[ät]mustvee.ee
maakorraldaja

Reili Tooming
vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00

+372 5194 6525 reili.tooming[ät]mustvee.ee
keskkonnaspetsialist

Pille Lapin 
vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00

+372 506 8432 pille.lapin[ät]mustvee.ee

KANTSELEI

Ametikoht Nimi Telefon E-post
vallasekretär 

Daisy Utsar

+372 332 3663
+372 5568 3418
daisy.utsar[ät]mustvee.ee

jurist , andmekaitseametnik

Marju Soop +372 772 6257 marju.soop[ät]mustvee.ee
sekretär - registripidaja

Tiina Piigats

+372 772 6100 tiina.piigats[ät]mustvee.ee
dokumendihaldur

Jane Oja
puhkusel 17.05 - 21.05, asendab Tiina Piigats

+372 772 6161 jane.oja[ät]mustvee.ee
IT-spetsialist Janek Romanovitš +372 518 6790 janek.romanovits[ät]mustvee.ee
IT-spetsialist

Maiko Koort

+372 5400 5384

maiko.koort[ät]mustvee.ee
avalike suhete spetsialist

Krista Pint
puhkusel
17.05 - 23.05.2021

+372 5635 7755 krista.pint[ät]mustvee.ee

FINANTSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
finantsjuht

Heli Viiberg

+372 339 7431
+372 528 7876
heli.viiberg[ät]mustvee.ee
pearaamatupidaja Tiina Treial +372 772 6525 tiina.treial[ät]mustvee.ee
raamatupidaja

Tatjana Kriiskamägi
puhkusel
17.05 - 23.05.2021

+372 772 6525 tatjana.kriiskamagi[ät]mustvee.ee
raamatupidaja

Kersti Kivi

+372 772 6525 kersti.kivi[ät]mustvee.ee
raamatupidaja Evelin Kihu +372 772 6525 evelin.kihu[ät]mustvee.ee

AVINURME TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Aivar Parfojev +372 339 7431
+372 505 4864
aivar.parfojev[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja

Imbi Kaarama

+372 529 8874
+372 339 7431
imbi.kaarama[ät]mustvee.ee
Avinurme kultuurijuht Marika Schasmin +372 5626 1650
+372 522 3512
marika.schasmin[ät]mustvee.ee

KASEPÄÄ TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Lembit Mangulson +372 5199 5630 lembit.mangulson[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Maria Borissova +372 772 7492
+372 5333 3122
maria.borissova[ät]mustvee.ee

LOHUSUU TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Einar Hinno +372 5860 5672 einar.hinno[ät]mustvee.ee

 

     

SAARE TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Mustvee Vallavara juhataja Aare Uleksin +372 511 2513 aare.uleksin[at]mustvee.ee
sekretär-registripidaja

Merle Kruus 
 

+372 776 2031
+372 522 8474
merle.kruus[ät]mustvee.ee

 

TEENUSPUNKTID:

Kääpal, asukohaga endine vallamaja, aadress: Siili, Kääpa küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist  Anneli Kaasik T ja N 8.00 - 16.00
sekretär-registripidaja Merle Kruus E ja R 8.00 - 16.00

Voorel, asukohaga SA Voore Aktiviseerimiskeskus, aadress: Lossi, Voore küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist Anneli Kaasik E ja R 8.00 - 16.00
sekretär-registripidaja Merle Kruus T ja N 8.00 - 16.00