Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo

vallavanem

Terje Rudissaar +372 5388 6955 terje.rudissaar[ät]mustvee.ee  

 

KANTSELEI

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
vallasekretär  Daisy Utsar +372 5568 3418 daisy.utsar[ät]mustvee.ee  
õigusnõunik-personalijuht, andmekaitseametnik Marju Soop +372 772 6257 marju.soop[ät]mustvee.ee  
volikogu- ja kantselei spetsialist Tiina Piigats +372 772 6100 tiina.piigats[ät]mustvee.ee

puhkusel 27.05.-16.06.2022

dokumendihaldur Jane Oja +372 772 6161 jane.oja[ät]mustvee.ee puhkusel 16.05.-20.05.2022
kantselei spetsialist-registripidaja Imbi Kaarama +372  529 8874 imbi.kaarama[ät]mustvee.ee  
sekretär Liis Lindmäe +372 772 6161 liis.lindmae[ät]mustvee.ee  
IT-spetsialist Janek Romanovitš +372 518 6790 janek.romanovits[ät]mustvee.ee  
IT-teenuspartner Maiko Koort +372 5400 5384 maiko.koort[ät]mustvee.ee  

 

MAJANDUS- JA ARENDUSOSAKOND

Narva 16, Mustvee linn, Mustvee vald, 49604
Vastuvõtt T ja N kell 9.00 - 13.00

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
abivallavanem  Zoja Koromnova +372 5870 3680 zoja.koromnova[ät]mustvee.ee  
ehituse peaspetsialist Jana Prost +372 5199 6520 jana.prost[ät]mustvee.ee puhkusel 16.05.-22.05.2022
majandusspetsialist Kalev Karu +372 505 4944 kalev.karu[ät]mustvee.ee

vastuvõtt T ja N kell 9.00 - 13.00

maakorraldaja Reili Tooming +372 5194 6525 reili.tooming[ät]mustvee.ee puhkusel 27.05.-10.06.2022
arendusspetsialist Julija Artjušenkova +372 5348 1670 julija.artjusenkova[ät]mustvee.ee  
keskkonnaspetsialist Pille Lapin +372 506 8432 pille.lapin[ät]mustvee.ee vastuvõtt T ja N kell 9.00 - 13.00

RAAMATUPIDAMISOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
pearaamatupidaja Tiina Treial +372 772 6525 tiina.treial[ät]mustvee.ee  
vanemraamatupidaja Tatjana Kriiskamägi +372 772 6525 tatjana.kriiskamagi[ät]mustvee.ee  
raamatupidaja Kersti Kivi +372 772 6525 kersti.kivi[ät]mustvee.ee puhkusel 23.05.-29.05.2022
raamatupidaja Evelin Kihu +372 772 6525 evelin.kihu[ät]mustvee.ee puhkusel 23.05.-27.05.2022

 

SOTSIAALOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
sotsiaaltöö spetsialist
(Mustvee, Kastani 40, Mustvee Tervisekeskus)

Eha Saar

+372 5196 7640 eha.saar[ät]mustvee.ee  
sotsiaaltöö spetsialist
(Avinurme)

Katrin Rosar

+372 5346 9644 katrin.rosar[ät]mustvee.ee  
sotsiaaltöö spetsialist
(Kasepää)

Ene Kütt

+372 5866 8004 ene.kytt@mustvee.ee õppepuhkus, 23.05.-27.05.2022
sotsiaaltöö spetsialist
(Lohusuu)

Piret Tomson

+372 5302 3870 piret.tomson[ät]mustvee.ee puhkusel 09.05.-16.05.2022, 19.05.-27.05.2022

sotsiaaltöö spetsialist 
(Saare)

Anneli Kaasik

+372 5886 7679

anneli.kaasik[ät]mustvee.ee

lastekaitse spetsialist(Mustvee, Kastani 40, Mustvee Tervisekeskus

Svea Auväärt

+372 5345 1550 lastekaitse[ät]mustvee.ee  

 

LOHUSUU JA KASEPÄÄ TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
teenuskeskuse haldusjuht Einar Hinno +372 5860 5672 einar.hinno[ät]mustvee.ee  

MUSTVEE VALLAVARA

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Mustvee Vallavara juhataja Ants Rummel +372 503 2912 ants.rummel[at]mustvee.ee  
Mustvee Vallavara haldur Aare Uleksin +372 511 2513 aare.uleksin[at]mustvee.ee  

 

TEENUSPUNKTID:

Kääpal, asukohaga endine vallamaja, aadress: Siili, Kääpa küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist  Anneli Kaasik T ja N 8.00 - 16.00

Voorel, asukohaga SA Voore Aktiviseerimiskeskus, aadress: Lossi, Voore küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist Anneli Kaasik E ja R 8.00 - 16.00