Mustvee Vallavolikogu liikmed

Ametikoht Nimi E-post Telefon
volikogu esimees Ülle Rosin ulle.rosin[ät]mustvee.ee +372 524 1078
volikogu aseesimees Marianne Kivimurd-Tarelkina marianne.kivimurd-tarelkina[ät]mustvee.ee +372 5566 6247
volikogu liige Aivar Anijago aivar.anijago[ät]mustvee.ee  
volikogu liige

Aivar Lainjärv

aivar.lainjarv[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Anne Paas anne.paas[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Ants Rummel ants.rummel[ät]mustvee.ee +372 503 2912
volikogu liige Arlo Säälik arlo.saalik[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Artur Aganitš artur.aganits[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Hannes Soosaar hannes.soosaar[ät]mustvee.ee +372 522 9585
volikogu liige Indrek Kullam indrek.kullam[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Jüri Morozov juri.morozov[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Laidi Zalekešina laidi.zalekesina[ät]mustvee.ee +372 5565 0811
volikogu liige Ljudmilla Smirnova ljudmilla.smirnova[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Raldo Lorits raldo.lorits[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Riina Pajula riina.pajula[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Rita Kivisaar rita.kivisaar[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Sergei Uleksin sergei.uleksin[ät]mustvee.ee  
volikogu liige German Bestšastnõi german.bestsastnoi[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Tarmo Tomson tarmo.tomson[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Verner Mölder verner.mölder[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Vitali Ossipenko vitali.ossipenko[ät]mustvee.ee