« Tagasi

Mustvee vald aitab koostöös riigiga kohandada puuetega inimeste kodusid nende vajadustele vastavaks

Kuni 31. maini saab toetust taotleda puudega inimese erivajadusest tuleneva eluruumi kohandamiseks, sealhulgas:

- liikuvusega seotud toimingute (püsti, pikali ja istuma saamine, treppidest üles ja alla liikumine, ustest ja väravatest sisse ja välja liikumine) parandamiseks, sh eluruumi sissepääsu, hoone välisukse ja eluruumi vahelise käigutee, hoone ja selle territooriumile sissepääsu või piirde kohandamist;
- hügieenitoimingute (pesemis- ja tualetitoimingud) parandamiseks;

  • köögitoimingute (toiduvalmistamine, söömine ja joomine) parandamiseks, sh kütte, ventilatsiooni, valgustuse jms juhtimisautomaatika ning suitsu-ja vinguandurite paigaldamist.

Kui Sina, Su naaber või lähedane vajab abi siis võta kindlasti ühendust. Rohkem infot valla kodulehel:www.mustvee.ee
Kontaktisikud: sotsiaaltöö peaspetsialist Tiina Tuur, telefon 5837 8601, e-post tiina.tuur@mustvee.ee

Käty Kakko (Mustvee), tel. 772 6488, 5196 7640, e-mail: katy.kakko@mustvee.ee

Katrin Rosar (Avinurme), tel. 339 7431, 5346 9644, e-mail: katrin.rosar@mustvee.ee

Gerly Laanemets (Kasepää), tel. 772 7283, 5866 8004, e-mail: gerly.laanemets@mustvee.ee

Piret Tomson (Lohusuu), tel. 5302 3870, e-mail: piret.tomson@mustvee.ee

Anneli Kaasik (Saare), tel. 5886 7679, e-mail: anneli.kaasik@mustvee.ee

Kalli Madisson (Lastekaitse), tel. 5345 1550, e-mail: kalli.madisson@mustvee.ee

Taotlus
Korteriühistu nõusolek

Omaniku või kaasomaniku nõusolek