Mustvee Vallavalitsus kuulutab välja konkursi arendusspetsialisti ametikoha täitmiseks

Arendusspetsialisti ametikoha põhieesmärk on valla põhiliste strateegiliste arengusuundade väljatöötamine, valla arengukava ja teiste arengustrateegiliste dokumentide väljatöötamise ja täiendamise koordineerimine ning arengukavast tulenevate ülesannete täitmiseks igakülgse projektialase tegevuse läbiviimine, koordineerimine ja juhtimine ning realiseerimise võimaluste otsimine. Samuti ootame arendusspetsialistilt valmisolekut riigihangete dokumentide ettevalmistamiseks, lähteülesannete koostamiseks, riigihangete korraldamiseks.

Kandidaadile esitatavad nõuded:

• kõrgharidus;
  • tööks vajalike õigusaktide tundmine ja oskus neid rakendada;
  • haldusdokumentide ja ametikirjade koostamise ja vormistamise oskus;
  • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas;
  • arvuti kasutamise oskus heal tasemel;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • kohusetundlikkus, täpsus, otsustus- ja vastutusvõime, pingetaluvus;
  • oskus teha meeskonnatööd;
  • B-kategooria juhiloa olemasolu.

Kasukus tuleb:

• töökogemus omavalitsuse ametiasutuses

Pakume:

• huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd;
  • paindlikkust töökorralduses ja puhkuse planeerimisel;
  • erialaseid koolitus- ja arenguvõimalusi;
  • toetavat meeskonda;
  • 35 kalendripäeva  põhipuhkust.

Kandideerimiseks: esitada sooviavaldus koos kinnitusega, et ei esine asjaolusid, mis välistavad ametniku teenistusse võtmise, CV, motivatsioonikiri ja haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt  26. juuniks 2023 e-posti aadressile info@mustvee.ee  või Mustvee Vallavalitsuse postiaadressil Tartu tn 28, Mustvee linn, Mustvee vald, Jõgevamaa 49603 märgusõnaga "Arendusspetsialisti konkurss".

Lisainfo: abivallavanem Reili Tooming e-post reili.tooming@mustvee.ee   või tel 5194 6525