Ettevõtlike kogukondade inspiratsioonipäeva Põltsamaa lossis

Hea kogukonnajuht

Ettevõtlus ei ole vaid ettevõtjate pärusmaa, ka kogukond saab olla tulu teenija. On vaja pealehakkamist ja natuke tagant tõukamist.

20. aprillil kl 10 - 16  anname hoogu ja korraldame
 Ettevõtlike kogukondade inspiratsioonipäeva Põltsamaa lossis

Sel päeval juhib Gaute Kivistik osalejad läbi arvamus- ja praktikaliidrite mõtete ja esitluste, tugiorganisatsioonide esindajad jagavad teavet, kuidas ideid rahastada, kohtute inimestega, kes teile tegutsemisel toeks saavad olla.
Päeva lõpetab Valdur Mikita loeng ettevõtlikest ja kokkuhoidvatest eestlastest.
Lisaks asjalikele ja arukatele esinejatele jagab päevakajalisi ja kõmumaigulisi uudiseid Rohke Debelakk.
Väikseid ja suuremaid ampse pakub Restoran Oberpahlen - Vein&Roog

Vaata täpset päevakava JAEKi kodulehelt https://www.jaek.ee/ettevotlike-kogukondade-inspiratsioonipaev/

Inspiratsioonipäeva korraldab Kesk-Eesti Ettevõtlusinkubaator koostöös Jõgeva-, Viljandi- ja Järvamaa arenduskeskustega.

Osalemine on tasuta, vajalik on registreerimine kuni 18. aprillini sellel lingil
Soovitav on osaleda meeskondlikult, siis on ettevõtlike ideid koos tõhusam arendada.

Lisainfo: Annika Jõks, kogukondade inkubatsiooni projektijuht, tel 518 7480, e-post: annika.joks@jaek.ee