OÜ Amestop keskkonnaloa taotlus

Keskkonnaamet on võtnud menetlusse OÜ Amestop (registrikood 10697462) keskkonnaloa taotluse nr T-KL/1020915, milles soovitakse Võtikvere külas asuvale Raua kinnistule (katastritunnus 48601:001:0040) Torma prügila ladestusala nr 5 väljaehitamisel kasutada ladestusala põhja kaitsekihiks jäätmete mehaanilisel töötlemisel tekkinud peenfraktsiooni ja ladestusala põhja drenaažikihiks purustatud rehve.

Keskkonnaloa taotluse ja muude asjassepuutuvate dokumentidega on võimalik tutvuda Keskkonnaameti kontorites üle Eesti. Taotlus on digitaalselt kättesaadav keskkonnaotsuste infosüsteemis https://kotkas.envir.ee/dokument/DM-126063-4

Kuni keskkonnaloa andmise või andmisest keeldumise otsuse tegemiseni on igaühel õigus esitada Keskkonnaametile põhjendatud ettepanekuid ja vastuväiteid. Ettepanekuid ja vastuväiteid võib esitada suuliselt või kirjalikult e-posti aadressile info@keskkonnaamet.ee või postiaadressile Roheline 64, 80010 Pärnu.

Keskkonnaloa andmise või andmisest keeldumise otsuse eelnõu valmimisest teavitab Keskkonnaamet täiendavalt ametlikus väljaandes Ametlikud Teadaanded.