Mustvee Raamatukogu

Lahtiolekuajad:
E, T, K 9.00-17.00; N 9.00-18.00; R 9.00-16.00;
Kuu viimane reede sisetööde ja koosolekute päev!

Kontakt:
Telefon: +372 5383 7822

e-post: mustvee.raamatukogu@mustvee.eu

Asukoht: Tartu 12 Mustvee linn 49603

Mustvee raamatukogu veebis

Mustvee raamatukogu facebookis

 

Avinurme haruraamatukogu

Lahtiolekuajad:
E, K, N 09.00 -17.00
T 10.00 - 18.00
R 09.00 - 16.00

Kontakt:
Telefon: +372 5347 1925

e-post: heli.nigul@mustvee.eu - Heli Nigul
e-post: avinurme.raamatukogu@mustvee.eu - Anu Kalaus

Asukoht: Võidu 16 Avinurme alevik 42101.

Kuu viimane reede sisetööde ja koosolekute päev!

Mustvee raamatukogu Ulvi väliteeninduspunkt

Lahtiolekuajad:
K 10.00-18.00

Kontakt:
Telefon: +372 5305 7425
e-post: ulvi.raamatukogu@mustvee.eu

Asukoht: Laekannu tee 4 Ulvi küla 42102

Kasepää haruraamatukogu

Lahtiolekuajad:
E, N 9.00-17.00;

R 9.00-16.00

Kontakt:
Telefon: +372 5307 0828
e-post: kasepaa.raamatukogu@mail.ee

Asukoht: Sõpruse 90 Kasepää küla 49503

Kuu viimane reede sisetööde ja koosolekute päev!

 

Voore haruraamatukogu

Lahtiolekuajad:
E, K 9.00-17.00
R 9.00-16.00

Esimese ja kolmanda nädala N: 9.00-18.00

Kontakt:
Telefon: +372 5374 8898
e-post: voore.raamatukogu@mustvee.eu

Asukoht: Lossi Voore küla 49324

Kuu viimane reede sisetööde ja koosolekute päev!

Raja haruraamatukogu

Lahtiolekuajad:
T, N 9.00-17.00
R 9.00-16.00

 

Kontakt:
Telefon: +372 5305 1340

e-post: rajaraamatukogu@mustvee.eu

Asukoht: Uus 1 Kükita küla 49504

Kuu viimane reede sisetööde ja koosolekute päev!

Lohusuu haruraamatukogu

Lahtiolekuajad:
T, N 9.00-15.00

Kontakt:
Telefon: +372 5333 3475
e-post: lohusuu.raamatukogu@mustvee.eu

Asukoht: Avinurme tee 73 Lohusuu alevik 42001.

Kuu viimane reede sisetööde ja koosolekute päev!

Saare haruraamatukogu

Lahtiolekuajad:

T 9.00-17.00
R 9.00-16.00

Teise ja neljanda nädala N: 9.00-18.00.
Kontakt:
Telefon: +372 5380 9370

e-post: saare.raamatukogu@mustvee.ee

Asukoht: Kääpa küla 49323

Kuu viimane reede sisetööde ja koosolekute päev!