Mustvee Vallavalitsuse koosseis

Ametikoht Nimi Telefon E-post
vallavanem Märt Kraft

772 6161

mart.kraft[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Kasepää Lembit Mangulson 502 7507 lembit.mangulson[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Kääpa, Voore Taivo Kruusaauk   taivo.kruusaauk[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Mustvee Riina Pajula   riina.pajula[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Lohusuu Sulev Kivi   sulev.kivi[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Avinurme Aivar Parfojev 505 4864 aivar.parfojev[ät]mustvee.ee
abivallavanem Koit Prants 524 6595 koit.prants[ät]mustvee.ee