Mustvee Vallavalitsuse koosseis

Ametikoht Nimi Telefon E-post
vallavanem Terje Rudissaar +372 5388 6955 terje.rudissaar[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Kasepää Lembit Mangulson +372 5199 5630 lembit.mangulson[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Kääpa, Voore Taivo Kruusaauk

 

taivo.kruusaauk[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Mustvee Ene Tooming   ene.tooming[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Lohusuu Vitali Ossipenko   vitali.ossipenko[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Avinurme Mai Tooming   mai.tooming[ät]mustvee.ee
vallavalitsuse liige, Mustvee Zoja Koromnova   zoja.koromnova[ät]mustvee.ee