MAJANDUS- JA ARENDUSOSAKOND

Narva 16, Mustvee linn, Mustvee vald, 49604
Vastuvõtt T ja N kell 9.00 - 13.00


Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
abivallavanem  Reili Tooming +372 5454 5145 reili.tooming[ät]mustvee.ee puhkus 25.06 - 28.06.2024
ehitusspetsialist Tarmo Tamm +372 504 9221 tarmo.tamm[ät]mustvee.ee

puhkus 17.06 - 02.07.2024

majandusspetsialist Kalev Karu +372 505 4944 kalev.karu[ät]mustvee.ee

 

maakorraldaja Kerstin Laurand +372 5194 6525 kerstin.laurand[ät]mustvee.ee  
arendusspetsialist Piret Kaur +372 5362 4400 piret.kaur@mustvee.ee puhkus 17.06 - 25.07.2024
keskkonnaspetsialist Pille Lapin +372 506 8432 pille.lapin[ät]mustvee.ee