Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo

vallavanem

Indrek Kullam +372 514 1647 indrek.kullam[ät]mustvee.ee  

 

VALLAKANTSELEI

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
vallasekretär  Daisy Utsar +372 5568 3418 daisy.utsar[ät]mustvee.ee  

õigusnõunik
andmekaitseametnik

Marju Soop +372 772 6257 marju.soop[ät]mustvee.ee  
spetsialist Tiina Piigats +372 772 6100 tiina.piigats[ät]mustvee.ee

 

dokumendihaldur Jane Oja +372 772 6161 jane.oja[ät]mustvee.ee  
spetsialist Imbi Kaarama +372  529 8874 imbi.kaarama[ät]mustvee.ee  
IT-spetsialist Janek Romanovitš +372 518 6790 janek.romanovits[ät]mustvee.ee  
IT-teenuspartner Maiko Koort +372 5400 5384 maiko.koort[ät]mustvee.ee  

 

MAJANDUS- JA ARENDUSOSAKOND

Narva 16, Mustvee linn, Mustvee vald, 49604
Vastuvõtt T ja N kell 9.00 - 13.00


Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
abivallavanem  Zoja Koromnova +372 5870 3680 zoja.koromnova[ät]mustvee.ee  
ehituse peaspetsialist Jana Prost +372 5199 6520 jana.prost[ät]mustvee.ee  
majandusspetsialist Kalev Karu +372 505 4944 kalev.karu[ät]mustvee.ee

 

maakorraldaja Reili Tooming +372 5194 6525 reili.tooming[ät]mustvee.ee  
arendusspetsialist Julija Artjušenkova +372 5348 1670 julija.artjusenkova[ät]mustvee.ee  
keskkonnaspetsialist Pille Lapin +372 506 8432 pille.lapin[ät]mustvee.ee  

 

RAAMATUPIDAMISOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
juhataja Tiina Treial +372 772 6525 tiina.treial[ät]mustvee.ee  
vanemraamatupidaja Tatjana Kriiskamägi +372 772 6525 tatjana.kriiskamagi[ät]mustvee.ee  
raamatupidaja Kersti Kivi +372 772 6525 kersti.kivi[ät]mustvee.ee  
raamatupidaja Evelin Kihu +372 772 6525 evelin.kihu[ät]mustvee.ee  

 

SOTSIAALOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
juhataja
(Tartu tn 28, Mustvee linn)

Maida Michelson

+372 5475 0565 maida.michelson[ät]mustvee.ee  
sotsiaaltöö spetsialist
(Mustvee, Kastani 40, Mustvee Tervisekeskus)

Eha Saar

+372 5196 7640 eha.saar[ät]mustvee.ee  
sotsiaaltöö spetsialist
(Avinurme)

Maire Vaher

+372 5346 9644 maire.vaher[ät]mustvee.ee  
sotsiaaltöö spetsialist
(Kasepää)
Piret Tomson +372 5866 8004 piret.tomson[ät]mustvee.ee  
sotsiaaltöö spetsialist
(Lohusuu)

Piret Tomson

+372 5302 3870 piret.tomson[ät]mustvee.ee  

sotsiaaltöö spetsialist 
(Saare)

Anneli Kaasik

+372 5886 7679

anneli.kaasik[ät]mustvee.ee  

lastekaitse spetsialist(Mustvee, Kastani 40, Mustvee Tervisekeskus

Svea Auväärt

+372 5345 1550 lastekaitse[ät]mustvee.ee  

 

MUSTVEE VALLAVARA

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Mustvee Vallavara juhataja Aare Uleksin +372 511 2513 aare.uleksin[at]mustvee.ee  

 

TEENUSPUNKTID:

Kääpal, asukohaga endine vallamaja, aadress: Siili, Kääpa küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist  Anneli Kaasik N 09.00 - 16.00

Voorel, asukohaga SA Voore Aktiviseerimiskeskus, aadress: Lossi, Voore küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist Anneli Kaasik E 13.30 - 16.00, R 11.00 - 13.00