Ametikoht Nimi Telefon E-post

vallavanem 

Märt Kraft
 
772 6161 mart.kraft[ät]mustvee.ee
arendusnõunik Aive Tamm 5309 0915 aive.tamm[ät]mustvee.ee
haridus- ja noorsootöö nõunik Raivo Vadi
 
505 6797 raivo.vadi[ät]mustvee.ee

SOTSIAALOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
sotsiaaltöö peaspetsialist Tiina Tuur
 
5837 8601 tiina.tuur[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist
(Mustvee, Narva 16)
Käty Kakko
 
5196 7640 katy.kakko[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Avinurme) Katrin Rosar
 
339 7421, 5346 9644 katrin.rosar[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Kasepää) Gerly Laanemets
puhkusel 21.-28.08 asendab Käty kakko
772 7283, 5866 8004 gerly.laanemets[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Lohusuu)

Piret Tomson
puhkusel 21.-26.08
 

5302 3870 piret.tomson[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Saare) Anneli Kaasik
 

776 2035 5886 7679

anneli.kaasik@mustvee.ee
lastekaitse spetsialist Kalli Madisson
 
5345 1550 kalli.madisson[ät]mustvee.ee

MAJANDUS- JA EHITUSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
ehituse peaspetsialist Jana Iort 5199 6520 jana.iort[ät]mustvee.ee
majandusspetsialist Kalev Karu 505 4944 kalev.karu[ät]mustvee.ee
maakorraldaja

Reili Tooming
 

5194 6525 reili.tooming[ät]mustvee.ee
maakorraldaja Pille Lapin 506 8432 pille.lapin[ät]mustvee.ee
keskkonnaspetsialist Jaana Sepper
 
5326 4105 jaana.sepper[ät]mustvee.ee
väärteomenetleja      

KANTSELEI

Ametikoht Nimi Telefon E-post
vallasekretär 

Daisy Utsar
 

332 3663; 5568 3418 daisy.utsar[ät]mustvee.ee

jurist 

andmekaitseametnik

Marju Soop 772 6257 marju.soop[ät]mustvee.ee
sekretär - registripidaja

Tiina Piigats
 

772 6100 tiina.piigats[ät]mustvee.ee
dokumendihaldur Jane Oja
puhkusel 19.08 - 30.08, asendab Tiina Piigats
 
772 6161 jane.oja[ät]mustvee.ee
IT-spetsialist Janek Romanovitš 518 6790 janek.romanovits[ät]mustvee.ee
IT-spetsialist

Maiko Koort

5400 5384

maiko.koort[ät]mustvee.ee
avalike suhete spetsialist Krista Pint
 
5635 7755 krista.pint[ät]mustvee.ee

FINANTSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
finantsjuht

Heli Viiberg
 

339 7431, 528 7876 heli.viiberg[ät]mustvee.ee
pearaamatupidaja Tiina Treial
puhkusel
01.08 -02.09. 2019

 
772 6525 tiina.treial[ät]mustvee.ee
raamatupidaja Tatjana Kriiskamägi
 
772 6525 tatjana.kriiskamagi[ät]mustvee.ee
raamatupidaja Kersti Kivi
puhkusel
09.08 - 23.08
772 6525 kersti.kivi[ät]mustvee.ee
raamatupidaja Evelin Kihu
puhkusel
21.08 - 27.08 
772 6525 evelin.kihu[ät]mustvee.ee

AVINURME TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Aivar Parfojev
 
339 7431, 505 4864 aivar.parfojev[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Imbi Kaarama
puhkusel
19.08 - 26.08

 
529 8874; 339 7431 imbi.kaarama[ät]mustvee.ee
Avinurme kultuurijuht Marika Schasmin 5626 1650 marika.schasmin[ät]mustvee.ee

KASEPÄÄ TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht kohusetäitja
Maria Borissova
 
5309 8935 maria.borissova[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Maria Borissova
 
772 7492 maria.borissova[ät]mustvee.ee

LOHUSUU TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Einar Hinno
 
5860 5672 einar.hinno[ät]mustvee.ee

vabaajakeskuse juhataja

sekretäri vastuvõtt
K ja N 8.00-16.00

Kaire Kivi
 
332 3660; 5682 7766 kaire.kivi[ät]mustvee.ee

SAARE TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
juhataja Aare Uleksin 511 2513 aare.uleksin[at]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Merle Kruus
puhkusel
12.08 - 23.08
776 2031 merle.kruus[ät]mustvee.ee

 

TEENUSPUNKTID:

Kääpal, asukohaga endine vallamaja, aadress: Siili, Kääpa küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist  Anneli Kaasik T ja N 8.00 - 16.00
sekretär-registripidaja Merle Kruus E ja R 8.00 - 16.00

Voorel, asukohaga SA Voore Aktiviseerimiskeskus, aadress: Lossi, Voore küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist Anneli Kaasik E ja R 8.00 - 16.00
sekretär-registripidaja Merle Kruus T ja N 8.00 - 16.00