Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo

vallavanem

Terje Rudissaar +372 5388 6955 terje.rudissaar[ät]mustvee.ee  
arendusnõunik Julija Artjušenkova +372 5348 1670 julija.artjusenkova[ät]mustvee.ee  

 

KANTSELEI

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
vallasekretär  Daisy Utsar +372 332 3663
+372 
5568 3418
daisy.utsar[ät]mustvee.ee  
jurist , andmekaitseametnik Marju Soop +372 772 6257 marju.soop[ät]mustvee.ee  
sekretär - registripidaja Tiina Piigats +372 772 6100 tiina.piigats[ät]mustvee.ee  
dokumendihaldur Jane Oja +372 772 6161 jane.oja[ät]mustvee.ee  
IT-spetsialist Janek Romanovitš +372 518 6790 janek.romanovits[ät]mustvee.ee  
IT-teenuspartner Maiko Koort +372 5400 5384 maiko.koort[ät]mustvee.ee  

 

MAJANDUS- JA EHITUSOSAKOND

Narva 16, Mustvee linn, Mustvee vald, 49604
Vastuvõtt T ja N kell 9.00 - 13.00

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
abivallavanem  Zoja Koromnova   zoja.koromnova[ät]mustvee.ee  
ehituse peaspetsialist Jana Prost +372 5199 6520 jana.prost[ät]mustvee.ee  
majandusspetsialist Kalev Karu +372 505 4944 kalev.karu[ät]mustvee.ee vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00
maakorraldaja Reili Tooming +372 5194 6525 reili.tooming[ät]mustvee.ee  

KESKKOND

Narva 16, Mustvee linn, Mustvee vald, 49604
Vastuvõtt T ja N kell 9.00 - 13.00

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
keskkonnaspetsialist Pille Lapin +372 506 8432 pille.lapin[ät]mustvee.ee vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00

 

FINANTSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
finantsjuht Heli Viiberg +372 339 7431
+372 
528 7876
heli.viiberg[ät]mustvee.ee  
pearaamatupidaja Tiina Treial +372 772 6525 tiina.treial[ät]mustvee.ee  
raamatupidaja Tatjana Kriiskamägi
 
+372 772 6525 tatjana.kriiskamagi[ät]mustvee.ee  
raamatupidaja Kersti Kivi +372 772 6525 kersti.kivi[ät]mustvee.ee  
raamatupidaja Evelin Kihu +372 772 6525 evelin.kihu[ät]mustvee.ee  

 

SOTSIAALOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
sotsiaaltöö peaspetsialist

Tiina Tuur

+372 5837 8601 tiina.tuur[ät]mustvee.ee teenistussuhe peatunud (asendab Piret Tomson)
sotsiaaltöö spetsialist
(Mustvee, Kastani 40, Mustvee Tervisekeskus)

Eha Saar

+372 5196 7640 eha.saar[ät]mustvee.ee  
sotsiaaltöö spetsialist
(Avinurme)

Katrin Rosar

+372 339 7421
+372 5346 9644
katrin.rosar[ät]mustvee.ee  
sotsiaaltöö spetsialist
(Kasepää)

Anna Šubina

+372 5866 8004 anna.subina[ät]mustvee.ee  
sotsiaaltöö spetsialist
(Lohusuu)

Piret Tomson

+372 5302 3870 piret.tomson[ät]mustvee.ee  

sotsiaaltöö spetsialist 
(Saare)

Anneli Kaasik

+372 776 2035
+372 5886 7679

anneli.kaasik[ät]mustvee.ee

lastekaitse spetsialist(Mustvee, Kastani 40, Mustvee Tervisekeskus

Svea Auväärt

+372 5345 1550 lastekaitse[ät]mustvee.ee teenistussuhe peatunud (asendab Katrin Rosar)

 

AVINURME TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
teenuskeskuse haldusjuht Aivar Parfojev +372 339 7431
+372 
505 4864
aivar.parfojev[ät]mustvee.ee  
sekretär-registripidaja Imbi Kaarama +372  529 8874
+372 
339 7431
imbi.kaarama[ät]mustvee.ee  
Avinurme kultuurijuht Marika Schasmin +372 5626 1650
+372 
522 3512
marika.schasmin[ät]mustvee.ee  

 

LOHUSUU TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
teenuskeskuse haldusjuht Einar Hinno +372 5860 5672 einar.hinno[ät]mustvee.ee  

 

KASEPÄÄ TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
teenuskeskuse haldusjuht Lembit Mangulson +372 5199 5630 lembit.mangulson[ät]mustvee.ee  
sekretär-registripidaja   +372 772 7492    

 

SAARE TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post Lisainfo
Mustvee Vallavara juhataja Aare Uleksin +372 511 2513 aare.uleksin[at]mustvee.ee  
sekretär-registripidaja Merle Kruus  +372 776 2031
+372 
522 8474
merle.kruus[ät]mustvee.ee teenistussuhe peatunud

 

TEENUSPUNKTID:

Kääpal, asukohaga endine vallamaja, aadress: Siili, Kääpa küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist  Anneli Kaasik T ja N 8.00 - 16.00
sekretär-registripidaja Merle Kruus E ja R 8.00 - 16.00

Voorel, asukohaga SA Voore Aktiviseerimiskeskus, aadress: Lossi, Voore küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist Anneli Kaasik E ja R 8.00 - 16.00
sekretär-registripidaja Merle Kruus T ja N 8.00 - 16.00