Ametikoht Nimi Telefon E-post

vallavanem

Märt Kraft 772 6161 mart.kraft[ät]mustvee.ee
arendusnõunik Aive Tamm 5309 0915 aive.tamm[ät]mustvee.ee
haridus- ja noorsootöö nõunik Raivo Vadi
 
505 6797 raivo.vadi[ät]mustvee.ee

SOTSIAALOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
sotsiaaltöö peaspetsialist

Tiina Tuur
 

5837 8601 tiina.tuur[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist
(Mustvee, Kastani 40, Mustvee Tervisekeskus)
Käty Kakko 5196 7640 katy.kakko[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Avinurme)

Katrin Rosar
 

339 7421, 5346 9644 katrin.rosar[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Kasepää) Gerly Laanemets 772 7283, 5866 8004 gerly.laanemets[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Lohusuu)

Piret Tomson

5302 3870 piret.tomson[ät]mustvee.ee
sotsiaaltöö spetsialist (Saare) Anneli Kaasik
 

776 2035, 5886 7679

anneli.kaasik@mustvee.ee
lastekaitse spetsialist Kalli Madisson 5345 1550 kalli.madisson[ät]mustvee.ee

MAJANDUS- JA EHITUSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
abivallavanem Koit Prants,
vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00
puhkusel
11.02 -21.02, asendab Jana Iort
524 6595 koit.prants[ät]mustvee.ee
ehituse peaspetsialist Jana Iort
vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00
5199 6520 jana.iort[ät]mustvee.ee
majandusspetsialist Kalev Karu
vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00
505 4944 kalev.karu[ät]mustvee.ee
maakorraldaja

Reili Tooming
vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00

5194 6525 reili.tooming[ät]mustvee.ee
keskkonnaspetsialist

Pille Lapin 
vastuvõtt T ja N
kell 9.00 - 13.00

 

506 8432 pille.lapin[ät]mustvee.ee

KANTSELEI

Ametikoht Nimi Telefon E-post
vallasekretär 

Daisy Utsar
 

332 3663; 5568 3418 daisy.utsar[ät]mustvee.ee

jurist 

andmekaitseametnik

Marju Soop 772 6257 marju.soop[ät]mustvee.ee
sekretär - registripidaja

Tiina Piigats

772 6100 tiina.piigats[ät]mustvee.ee
dokumendihaldur Jane Oja 772 6161 jane.oja[ät]mustvee.ee
IT-spetsialist Janek Romanovitš 518 6790 janek.romanovits[ät]mustvee.ee
IT-spetsialist

Maiko Koort

5400 5384

maiko.koort[ät]mustvee.ee
avalike suhete spetsialist Krista Pint 5635 7755 krista.pint[ät]mustvee.ee

FINANTSOSAKOND

Ametikoht Nimi Telefon E-post
finantsjuht

Heli Viiberg
viibib eemal, asendab Tiina Treial

339 7431, 528 7876 heli.viiberg[ät]mustvee.ee
pearaamatupidaja Tiina Treial 772 6525 tiina.treial[ät]mustvee.ee
raamatupidaja

Tatjana Kriiskamägi

772 6525 tatjana.kriiskamagi[ät]mustvee.ee
raamatupidaja Kersti Kivi 772 6525 kersti.kivi[ät]mustvee.ee
raamatupidaja Evelin Kihu
 
772 6525 evelin.kihu[ät]mustvee.ee

AVINURME TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Aivar Parfojev 339 7431, 505 4864 aivar.parfojev[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Imbi Kaarama 529 8874, 339 7431 imbi.kaarama[ät]mustvee.ee
Avinurme kultuurijuht Marika Schasmin 5626 1650, 522 3512 marika.schasmin[ät]mustvee.ee

KASEPÄÄ TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Lembit Mangulson 5199 5630 lembit.mangulson[ät]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Maria Borissova
 
772 7492 maria.borissova[ät]mustvee.ee

LOHUSUU TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
teenuskeskuse haldusjuht Einar Hinno 5860 5672 einar.hinno[ät]mustvee.ee

sekretäri vastuvõtt

K ja N 8.00-16.00

Julija Artjušenkova
puhkusel
17.02 - 11.03.2020
5348 1670 julija.artjusenkova[ät]mustvee.ee

SAARE TEENUSKESKUS

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Mustvee Vallavara juhataja Aare Uleksin 511 2513 aare.uleksin[at]mustvee.ee
teenuskeskuse haldusjuht Taivo Kruusaauk 5551 9958 taivo.kruusaauk[at]mustvee.ee
sekretär-registripidaja Merle Kruus 776 2031, 522 8474 merle.kruus[ät]mustvee.ee

 

TEENUSPUNKTID:

Kääpal, asukohaga endine vallamaja, aadress: Siili, Kääpa küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist  Anneli Kaasik T ja N 8.00 - 16.00
sekretär-registripidaja Merle Kruus E ja R 8.00 - 16.00

Voorel, asukohaga SA Voore Aktiviseerimiskeskus, aadress: Lossi, Voore küla
Vastuvõtt:
sotsiaaltöö spetsialist Anneli Kaasik E ja R 8.00 - 16.00
sekretär-registripidaja Merle Kruus T ja N 8.00 - 16.00