Mustvee Vallavolikogu liikmed alates 24.10.2017

Ametikoht Nimi E-post Telefon
volikogu esimees

Ülle Rosin

ulle.rosin[ät]mustvee.ee 

+372 524 1078
volikogu liige

Riina Pajula

riina.pajula[ät]mustvee.ee

 
volikogu liige Andri Plato andri.plato[ät]mustvee.ee  
volikogu aseesimees

Ants Rummel

Kodanike vastuvõtt iga kuu esimene reede kell 12.00 - 16.00 Avinurme teenuskeskuses

ants.rummel[ät]mustvee.ee +372 503 2912
volikogu liige Anne Paas anne.paas[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Mari-Liis Tikerperi mari-liis.tikerperi[ät]mustvee.ee  
volikogu liige German Bestšastnõi german.bestsastnõi[ät]mustvee.ee  


volikogu liige

Urve Tooming urve.tooming[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Maris Rohtla maris.rohtla[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Aivar Anijago aivar.anijago[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Arlo Säälik arlo.saalik[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Anatoli Bõstrov anatoli.bostrov[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Tarmo Tomson tarmo.tomson[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Eliys Sinisalu eliys.sinisalu[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Aivar Altmäe aivar.altmae[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Marianne Kivimurd-Tarelkina marianne.kivimurd-tarelkina[ät]mustvee.ee +372 5566 6247
volikogu liige Ljudmilla Smirnova ljudmilla.smirnova[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Laidi Zalekešina laidi.zalekesina[ät]mustvee.ee +372 5565 0811
volikogu liige Sergei Uleksin sergei.uleksin[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Hannes Soosaar hannes.soosaar[ät]mustvee.ee +372 522 9585
volikogu liige Urmas Tross urmas.tross[ät]mustvee.ee +372 501 9750