Mustvee Vallavolikogu liikmed alates 24.10.2017

Ametikoht Nimi E-post ja telefon  
volikogu liige, volikogu esimees

Aivar Saarela

Kodanike vastuvõtt kuu neljandal kolmapäeval kell 11.00 -13.00 Mustvee Kultuurikeskuses

aivar.saarela[ät]mustvee.ee

5551 2354

 
volikogu liige

Max Kaur

max.kaur[ät]mustvee.ee

 
volikogu liige Andri Plato andri.plato[ät]mustvee.ee  
volikogu liige

Ants Rummel

Kodanike vastuvõtt iga kuu esimene reede kell 12.00 - 16.00 Avinurme teenuskeskuses

ants.rummel[ät]mustvee.ee
503 2912
 
volikogu liige Anne Paas anne.paas[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Aleksei Männiste aleksei.manniste[ät]mustvee.ee  
volikogu liige German Bestšastnõi german.bestsastnoi[ät]mustvee.ee  

volikogu liige,
volikogu aseesimees

 

Ülle Rosin ulle.rosin[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Maris Rohtla maris.rohtla[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Aivar Anijago aivar.anijago[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Arlo Säälik arlo.saalik[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Anatoli Bõstrov anatoli.bostrov[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Tarmo Tomson tarmo.tomson[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Eliys Tomson eliys.tomson[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Aivar Altmäe aivar.altmae[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Marianne Kivimurd-Tarelkina marianne.kivimurd-tarelkina[ät]mustvee.ee
5566 6247
 
volikogu liige Ljudmilla Smirnova ljudmilla.smirnova[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Laidi Zalekešina laidi.zalekesina[ät]mustvee.ee
5565 0811
 
volikogu liige Sergei Uleksin sergei.uleksin[ät]mustvee.ee  
volikogu liige Hannes Soosaar hannes.soosaar[ät]mustvee.ee
522 9585
 
volikogu liige Urmas Tross urmas.tross[ät]mustvee.ee

501 9750