Jõgevamaa aasta isa on Verner Mölder Mustvee vallast

Isadepäeva eel kuulutati taas välja Jõgevamaa aasta isa ja tunnustati ka sellele tiitlile nomineerituid. Pidulik sündmus leidis aset 12.11.2021 Kuremaa mõisa peahoones.

Jõgevamaa aasta isa on Mustvee vallast pärit kolme lapse isa Verner Mölder, keda tuntakse nii kodupaigas kui kaugemalgi Avinurme puhkpilliorkestri dirigendi ja hooliva kogukonnaliikmena.

Verner Mölder väärib igati Jõgevamaa aasta isa tiitlit, olles eelkõige Isa selle sõna kõige sügavamas ja paremas tähenduses. Samuti väärib ta tunnustust hooliva kogukonna liikmena, hea kolleegina paljudes erinevates tööalastes ja hobitegevusega seotud ettevõtmistes. Ta on inimene, kes reaalselt tegutseb ja soovib näha suuremat pilti, samuti soovib ta igakülgselt kaasa aidata kogukonna ja piirkonna arengule, olles eelnevalt Avinurme valla aegadel volikogu liige ja osutudes taas valituks Mustvee valla volikokku. Tema jaoks on olulised meie piirkonna traditsioonid ja ta panustab nende säilimisse oma tegudega nii tööalaselt kui isetegevuskollektiivi juhina. Samuti on ta Avinurme ettevõtjatest koosneva MTÜ Avijõe Seltsi liige ja MTÜ Puhkpilliorkester Avinurme juhatuses. Ta on Vabariikliku Orkestrijuhtide Orkestri liige. Kuigi erialaselt ei ole ta õppinud orkestrijuhiks, sai ta 2021. aastal Kutsekoja orkestrijuhi 6. taseme tunnistuse, seda tehtud pika töö ja saavutuste eest selles vallas. Teod räägivad enda eest!

Foto: Ellar Sügiste